Haber

2 Kişinin Öldüğü Olaya Karışıp Tutuklanmıştı: Tahliye Olup Ölümlü Kavgaya Karıştı

İzmir’de iki grup arasındaki silahlı kavgada 43 yaşındaki Cafer Kaynak hayatını kaybetti. Kavganın ardından 4 kişi gözaltına alınırken, 2 yıl önce 2 kişinin öldüğü başka olayda tutuklanan ve bir süre önce tahliye olan S.U.’nun da bu olaya karıştığı gerekçesiyle arandığı belirtildi.

2 kişi ortasında çocukların hengame etmesi nedeniyle tartışma çıktı

Konak ilçesi Çimentepe Mahallesi’ndeki kuaförde, 16 Kasım günü öğle saatlerinde, 2 kişi arasında çocukların kavga etmesi nedeniyle tartışma çıktı. Tarafların yakınlarının da karıştığı tartışma, silahlı kavgaya dönüştü. Kavgada Cafer Kaynak, M.D., Ş.D., S.D., H.K. ve O.K. yaralandı. Olay sonrası yaralılar hastaneye kaldırıldı. Yaralılardan Cafer Kaynak tedavi gördüğü Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde olaydan 1 gün sonra ömrünü yitirdi. M.D.’nin hayati tehlikesi sürerken, taburcu olan 4 yaralı gözaltına alındı.

Bu yıl tahliye edilen S.U.’nun da bu arbedeye karıştığı belirlendi

Karabağlar ilçesi İnönü Caddesi’nde, 2020 yılında iki grup arasında çıkan silahlı çatışmanın arasında kalan 32 yaşındaki  motosikletli kurye Sadullah Serkan Kara ve bir başka otomobildeki 40 yaşındaki Lokman Çakır’ın yaşamını yitirdiği olayın ardından 9 kişiyle birlikte tutuklanan, bu yıl da tahliye edilen S.U.’nun da bu arbedeye karıştığı belirtildi.

Emniyette 4 şüphelinin sorgularının devam ettiği, kaçtığı belirtilen S.U.’nun yakalanması için çalışmaların sürdüğü bildirildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu