Yaşam

Fenomen Rachel Araz trafik kazası geçirdi

Sosyal medya fenomeni Rachel Araz trafik kazası geçirdi. Araz, başından geçenleri Instagram hesabından yaptığı paylaşımla anlattı.

Rachel Araz, şu ifadeleri kullandı:

“Korkunç bir pazar günü geçiriyorum. Ölümden döndüğüm bir kaza geçirdim. En sol şeritte tek başıma otobanda giderken başka bir araç bana yandan tam dik açıyla çarptı. Beni akan trafikte tur attırarak ters çevirdi. Hava yastıkları patladı, araç durduğu anda o şokla kapımı açıp çimenlere koştum başka biri daha çarpmasın diye. Sonrası ambulans, polis, hastane.

Binlerce şükür ki iyiyim ama yaşadığım travmayı bir saniye dahi unutamıyorum. O saniyeler sadece şunu düşündüm, demek böyle ölüyor insanlar trafik kazalarında. Siz ne kadar dikkat ederseniz edin başınıza bu gelebiliyor. Sinir sitemim çöktü, durmadan ağlıyorum. Allah korudu, başka bir açıklaması yok. İyi ki yalnızdım şükürler olsun ki, aksini düşünmek dahi istemiyorum.”

Rachel Araz, 2016 yılında iş insanı Sami Kiresepi ile evlendi. Çift, 2018 yılında çocukları Galia’yı, 2020’de Lionel’i, geçen şubat ayında da Isabella’yı kucaklarına aldı.

(HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu