Yaşam

Hatırla (Hatırla) filminin konusu nedir ve Oyuncuları Kimlerdir? Filmi Merak Ediyorum Hatırla

İzleyiciler Hatırla filmini merak ediyor. Sinema izlemek isteyenler arama motorlarında sinemayı ve konusunu araştırırlar. Sinemanın başrol oyuncuları; Christopher Plummer, Martin Landau, Dean Norris ve Bruno Ganz tarafından paylaşıldı. Hatırla’da sinemada sıkça yer alan Nazilere karşı intikam peşinde koşan Yahudiler anlatılıyor.

Hatırla Sinemasının Konusu Nedir?

Hafızasıyla ilgili sorunlar yaşayan yaşlı Zev’in acıklı hikayesini anlatan film, bir dramadan uyarlanmıştır. Zev, 70 yıl önce Amerika’da yaşayan bir Nazi muhafızının ailesini geçersiz bir kimlikle öldürdüğünü keşfeder. Her şeye rağmen Zev, huzurevindeki eski arkadaşı Max’in de yardımıyla, gecikmiş adaleti sağlama görevini üstlenir. Bu olayları şaşırtıcı tesadüflerle dolu kıtalararası bir yolculuk izler. Çünkü bu süreçte Zev en büyük düşmanının kendi hasarlı hafızası olduğunu öğrenir.

Hatırla filminin oyuncuları kimlerdir?

Unutma Sineması Hakkında Detaylar

Unutma, Atom Egoyan’ın yönettiği ve Benjamin August’un yazdığı 2015 yapımı bir drama filmi. Başrollerini Christopher Plummer’ın oynadığı, Bruno Ganz, Jürgen Prochnow, Heinz Lieven, Henry Czerny, Dean Norris ve Martin Landau’nun oynadığı Kanada ve Almanya ortak yapımı bir sinemadır.

haber-akcaabat.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu