Haber

Kubilay Aka: Hayatımda bir dileğim yok

Ekranın iki ünlü oyuncusu Dilan Çiçek Deniz ve Kubilay Aka, bir şampuan markasının davetine katıldı.

Muhabirlerin sorularını yanıtlayan Kubilay Aka, Dilan Çiçek Deniz hakkında konuştu.

yakışıklı aktör, “Birlikte projemizi yaptıktan sonra ayrılmadık. Zaten aynı ajanstayız. O yüzden sık sık görüşüyoruz”söz konusu.

“Mert’i çok seviyorum”

Hem Dilan Çiçek Deniz hem de Mert Yazıcıoğlu çiftiyle çok yakın olan Aka, çiftin yaşadığı ilgiden de bahsetti. Kubilay Aka, “Mert’i çok seviyorum. İki yakın arkadaşın bir arada olması beni çok mutlu ediyor. Birlikte güzel vakit geçirdiklerinden eminim. Birbirine saygı duyan çiftler ender bulunur. Onlar bunun bir örneği.

“Kendileriyle tanıştılar”

Ayarlama yapmadım. Ben kimseyi ayarlamadım. Evde oturup bunu kurmam gerektiğini düşünmüyorum. Buluştular ve mutlu bir yolculuğa çıktılar.söz konusu.

Eski sevgilisi ve meslektaşı Miray Daner ile geçtiğimiz hafta bir etkinlikte birliktelik yaşayan Aka, konu hakkında şöyle konuştu…

“Keşke olmasa”

“Görmedim. Görsem de pişmezdi. Biz medeni insanlarız zaten böyle bir şey olamaz. Onu hiç görmüyorum. Çok mutluyum.” , Hayatımda hiç pişmanlık duymadım.”

diğer adıyla, “Bir proje teklif edilse, birlikte rol alır mıydınız?”sorusuna tereddütle, ” Pekala… bir teklif alıp almayacağını göreceğiz.‘ o gülümsedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu