Haber

Ümraniye’de 200 Bin Lira Çalan Şüpheliler Yakalandı

ÜMRANİYE’de arabasının lastiğini deldikten sonra EE’nin aracından içinde 200 bin lira bulunan çantayı çaldığı iddia edilen Şili asıllı iki şüpheli polis tarafından yakalandı. Şüphelilerin hırsızlık yaptığı anlar güvenlik kameralarına kaydedildi.

Olay, 7 Kasım Salı günü saat 11.00 sıralarında Ümraniye’de meydana geldi. Para yatırmak için bankaya gelen EE, arabasının lastiğinin patladığını gördü. Bankaya girmeden önce lastiğini değiştirmek için bir süre uğraşan EE, otomobilde içinde 200 bin lira bulunan çantasının çalındığını fark ederek polisi aradı.

HIRSIZLIK ANLARI KAMERADA

Güvenlik kamerası görüntülerini inceleyen Hırsızlık Büro ekipleri, EE’nin otomobilin patlak lastiğini değiştirmeye çalıştığı sırada sol arka kapıya yaklaşan bir kişinin, içinde para bulunan çantayı alıp uzaklaştığını, daha sonra da otomobilin sürücüsüyle otomobile bindiğini gördü. onu bekleyen ortağı.

FATİH’TE ŞİLİ MENŞELİ HIRSIZLAR YAKALANDI

Polis, şüphelilerin kullandığı otomobili takip ederek şüphelilerin kimliklerini tespit etti. Fatih’te düzenlenen operasyonda Şili uyruklu şüpheliler Fabian OPG (40) ve Patricio ERV (42) gözaltına alındı. Asayiş Şube Müdürlüğü’nde işlemleri tamamlanan şüpheliler adliyeye sevk edildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu