Haber

Konya’da Antrenör Öğrencisini Dövdü, Şikayetçi Oldu

Konya’nın Ereğli ilçesinde halı sahada oynanan maç sırasında teknik direktörün 12 yaşındaki öğrencisini dövmesi kameralara yansıdı. Çocuğun babası şikayetçi olurken, aynı zamanda beden eğitimi öğretmeni olan antrenör hakkında idari soruşturma başlatıldı.

Olay, 2 Eylül Cumartesi günü meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, yaz futbol okuluna giden 12 yaşındaki SEG, ailesine, yurda geldiğinde, maç sırasında oğluna faul yapan beden eğitimi öğretmeni ve futbol okulu antrenörü HA’nın, kendisini rahatsız ettiğini söyledi. Yen onu. Olayı duyan SEG’in babası Ümit G., halı sahanın kamera kayıtlarını izlediğinde şok olduğunu ve öğretmenin oğlunu sorgusuz sualsiz dövdüğünü belirterek, “Çocuğum, bir sorunumuz vardı. Öğretmenin ilk başta haklı olduğunu düşündüm, ‘Videoyu izle’ dedim. Baba, bundan sonra beni ara.’ “Şikayette bulundum. Bu haliyle bir çocuk dövülemez. Tek isteğim bu çocukların bir daha böyle bir şey yapmaması, ihraç edilmelerini istiyorum.” Ümit G. süreci takip edeceğini söyledi.

Antrenörü tarafından darp edilen SEG, öğretmeninin oğluyla ikili kavga ettiğini ve onu yere düşürdüğünü anlatarak, “Sonra Halil hocam babası gelip bana vurdu. Bana tokat attı, gözlüğümün camı yere düştü. Yere düştüm, kaldırdım, başımın arkasına vurdu, yere düşürdü, tekme attı.” konuştu. -KONYA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu